עבודות.קום
WWW.AVODOT.COM

ברוכים הבאים לאתר עבודות

סמינריונים, עבודות מחקר, הצעות מחקר ותזות

משנת 2002 אנו עוזרים לסטודנטים באיתור עבודות אקדמיות בנושאים מגוונים בניהם בניתוח דוחות פיננסיים. באתר עבודות תוכלו למצוא סמינריונים בניתוח דוחות פיננסיים, דוגמאות לעבודות מוכנות בניתוח דוחות פיננסיים, הצעות מחקר ועוד.

דוגמאות לעבודות בניתוח דוחות פיננסיים

ניתוח דוחות פיננסיים והערכת שווי של חברת קסטרו מודל בע"מ
ניתוח עסקי וניתוח דוחות כספיים של חברת קסטרו מודל בע"מ תוך הכרת ענף האופנה, הסיכונים העסקיים להם החברה חשופה והשוואה לאחת החברות המתחרות הפועלות בענף.

ניתוח דוחות פיננסיים של חברת אוסם
סקירת ענף נמזון וניתוח חברת אוסם.

ניתוח דוחות פיננסיים - מלונות דן מול ישרוטל
סקירת החברה, ניתוח הדוחות והשוואה לישרוטל.

ניתוח דוחות כספיים ויחסים פיננסיים של אסם לשנים 2008 - 2005
הניתוח כולל השוואות בין רבעונים ושנתיים וכמו כן ניתוחי יחסים פיננסיים.

ניתוח פיננסי ושיווקי חברת אוסם
ניתוח שיווקי: ניתוח סביבתה העסקית של החברה, ניתוח ענף המזון, ניתוח פנימי של החברה, אסטרטגיות שיווקיות. ניתוח פיננסי: יחסים פיננסיים ומדד אלטמן.

ביצע חיפוש בעבודות.קום:

חיפוש ניתן לעשות על ידי רישום המונח ניתוח דוחות פיננסיים במנוע החיפוש שבאתר ולחיצה על הלחצן "חפש".מיד תקבלו רשימת עבודות בניתוח דוחות פיננסיים .לצד כל עבודה, סמינריון, או פרו"ס תרשמנה מספר המילים, שנת פרסום העבודה, מחירה ובנוסף תקציר נרחב המאפשר לכם להתרשם מתוכנה.

טיפ: בעת החיפוש אין צורך לרשום "סמינריון בניתוח דוחות פיננסיים" / "עבודה בניתוח דוחות פיננסיים" אלא רק את מילת החיפוש ניתוח דוחות פיננסיים. כל העבודות באתר הנן עבודות אקדמיות אשר עברו בדיקה ועריכה אקדמית.

ביצוע הזמנה בעבודות.קום:

לאחר שמצאתם את העבודה בניתוח דוחות פיננסיים; המתאימה לכם, יש ללחוץ על הלחצן "הוסף לסל" ולאחריו על "לחץ לרכישה" כל העבודות ניתנו להורדה מידית למחשבכם האישי לאחר ביצוע הרכישה

קבלת העבודות

כל העבודות שבאתר ניתנות לרכישה וקבלת מיידית, העבודות נשלחות בפורמט Microsoft® Word ,תוכנה הנמצאת כמעט בכל מחשב.


סמינריון בניתוח דוחות פיננסיים :: סמינריונים בניתוח דוחות פיננסיים :: עבודות בניתוח דוחות פיננסיים :: עבודה בניתוח דוחות פיננסיים :: פרו-סמינריון בניתוח דוחות פיננסיים


© עבודות - מאגר עבודות אקדמי

המדריך לכתיבת סמינריון :: מאגר סמינריונים