עבודות.קום
WWW.AVODOT.COM

ברוכים הבאים לאתר עבודות

סמינריונים, עבודות מחקר, הצעות מחקר ותזות

משנת 2002 אנו עוזרים לסטודנטים באיתור עבודות אקדמיות בנושאים מגוונים בניהם באיכות השירות. באתר עבודות תוכלו למצוא סמינריונים באיכות השירות, דוגמאות לעבודות מוכנות באיכות השירות, הצעות מחקר ועוד.

דוגמאות לעבודות באיכות השירות

בניית יחידת לימוד שעניינה תעשיה ואיכות סביבה
בניית יחידת לימוד שעניינה "איכות הסביבה = איכות חיים", בשיטות לימוד התואמות כיתות הטרוגניות, במטרה לפתח מודעות לנושא איכות הסביבה והתעשיה.

שביעות רצון הלקוחות מאיכות השירות
בדיקת הקשר בין תפיסת איכות השירות ושביעות רצון הלקוחות מאיכות השירות, הניתן ע"י נציגי המכירות, לבין נאמנות הלקוחות של תשלובת ישראכרט

הקשר בין איכות השירות לבין התדמית של חברת התעופה ארקיע
בדיקת הקשר בין איכות השירות לתדמית החברה, ותיאור גורמים מרכזיים באיכות השירות של עובדי החברה בהנחה שאלו משפיעים על ירידה בהיקף הלקוחות של "ארקיע".

הקשר בין איכות השירות הנתפסת לבין נאמנות הלקוח בבית מלון - הצעת מחקר
האם קיים קשר בין איכות השירות לבין נאמנות הלקוחות, ואילו גורמים שונים באיכות השירות הנתפסת, משפיעים ביותר על נאמנות הלקוחות.

שביעות רצון ואיכות השירות - חברת "הוט"
בחינת הקשר בין הפער בין ציפיות השירות לבין השירות בפועל, שביעות רצון מאיכות המוצר ושביעות רצון מאיכות השירות- לבין נאמנות לקוחות בחברה "HOT".

ביצע חיפוש בעבודות.קום:

חיפוש ניתן לעשות על ידי רישום המונח איכות השירות במנוע החיפוש שבאתר ולחיצה על הלחצן "חפש".מיד תקבלו רשימת עבודות באיכות השירות .לצד כל עבודה, סמינריון, או פרו"ס תרשמנה מספר המילים, שנת פרסום העבודה, מחירה ובנוסף תקציר נרחב המאפשר לכם להתרשם מתוכנה.

טיפ: בעת החיפוש אין צורך לרשום "סמינריון באיכות השירות" / "עבודה באיכות השירות" אלא רק את מילת החיפוש איכות השירות. כל העבודות באתר הנן עבודות אקדמיות אשר עברו בדיקה ועריכה אקדמית.

ביצוע הזמנה בעבודות.קום:

לאחר שמצאתם את העבודה באיכות השירות; המתאימה לכם, יש ללחוץ על הלחצן "הוסף לסל" ולאחריו על "לחץ לרכישה" כל העבודות ניתנו להורדה מידית למחשבכם האישי לאחר ביצוע הרכישה

קבלת העבודות

כל העבודות שבאתר ניתנות לרכישה וקבלת מיידית, העבודות נשלחות בפורמט Microsoft® Word ,תוכנה הנמצאת כמעט בכל מחשב.


סמינריון באיכות השירות :: סמינריונים באיכות השירות :: עבודות באיכות השירות :: עבודה באיכות השירות :: פרו-סמינריון באיכות השירות


© עבודות - מאגר עבודות אקדמי

המדריך לכתיבת סמינריון :: מאגר סמינריונים